O nás

Matelab [mejtlab] – opravdová laboratoř pro mladé vědce

_________________________________________

Jsme tým dvou vysokoškoláků jejichž cílem je dostat chemii a vědu obecně mezi širokou veřejnost. Chtěli bychom všem nevěřícím dokázat, že za všemi rovnicemi, čísly a výpočty, které si lidé matně pamatují ze škol, jsou reálné experimenty, které umožnují zábavnou formou poznat svět kolem nás. Věříme, že díky naší kreativní sadě poznáte i Vy, že chemie nemusí vyvolávat jen strach a obavy a může nadchnout třeba zrovna Vaše zvědavé děti.

my-01

                                

Víme, jak moc děti milují experimenty – právě pro ně jsou tu kreativní sady Matelab, kde se zábavnou formou seznámí se základy chemie, ale i fyziky. Naším cílem je popularizovat vědu a pokusit se ji přiblížit každému, kdo má zájem se dozvědět více o světě kolem sebe. Pokud chcete, aby vaše dítě objevovalo zázraky vědy, a přitom získalo základní znalosti o tom, jak věci fungují, pak je pro Vás Matelab jasná volba.

V základní sadě najdete veškeré potřebné laboratorní pomůcky pro provádění všech pokusů. V doplňkových tematicky zaměřených sadách se nachází všechny potřebné chemikálie, případně další technické vybavení pro konkrétní experimenty. Všeho je dostatek, pokusy je možné i několikrát opakovat.

Chápeme pochybnosti některých rodičů ohledně přístupu dětí k chemikáliím, v sadách Matelab však najdete pouze chemikálie netoxické a při správném zacházení zcela bezpečné. Klademe důraz na vyhovění přísné legislativě a všechny sety jsou v souladu s platnou normou EN 71-4 pro hračky a ostatními platnými předpisy.

 

vstoupit-do-obchodu

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení